Heyo. Ajansta 4 gün ek mesai yaptım, yeni toparlanabildim. 😅 Geç de oldu, şunu tek titreşimde halledeyim. Biraz düşündüm, soruları aşağıdaki gibi cevapladım. En son test ettiğimiz platformu tam bilmediğim için bazı şeyleri tam cevaplayamadım. Konuşuruz onları.

Şikemperver oyunlar nedir?
Şikemperver oyunlar, şarap bilginizi de kullanarak eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir şarap bilgi oyunudur. Farklı zorluk seviyelerindeki soruları ile hem yeni bilgiler edinmenize hem de mevcut bilgilerinizle arkadaşlarınıza hava atmanıza imkan tanır!


Şikemperver oyunları kim yaptı?
Şikemperver oyunları Baş Şikemperver Selen Gözen ile Üniversiteli Şikemperverler ekibi hazırladı.


Şikemperver oyunlar nerede, ne zaman?


Şikemperver oyunlara kimler katılmalı?
Şikemperver oyunlar herkese açık! İster yeni başlamış bir şarap meraklısı ol, ister deneyimli bir şarap tadımcısı; hem şarap konuşup hem eğlenmek isteyen, şikemperver ruhlu herkesi bekliyoruz!


Şikemperver oyunlara nasıl katılırım?
Senin için bu içeriği hazırlayan Üniversiteli Şikemperverler ekibimize bir fincan kahve ısmarlayarak oyunlara bir ay boyunca katılabilirsin.


Şikemperver oyunlara neden katılmalıyım?
Şikemperver Oyunlar, şarap bilgini tazelerken iyi vakit geçirmeni sağlar. Sadece üzümler veya bölgeler değil, yemek-şarap uyumu gibi konularda da fikir yürütmeni ister. Yüksek oyun temposu ile bu bilgileri özümsemene ve hızlıca karar vermene de yardımcı olur.
Üstelik içeriği yerelleştirilmiştir: böylece oyun sırasında Coq au Vin’den değil içli köfteden bahsedersin.
+ Finale kalma sistemiyle ilgili bir şeyler.

Özün Demir

Yağızcan Türkelli

Berk Fidan

Beril Erdemir

Osman Yıldız Dyatlov