stick mezun_edited.png

Başvuru formunu doldur, CV ve niyet mektubunu gönder; kariyer hedeflerinden, çalışmayı hayal ettiğin pozisyonlardan, eğitimden beklentilerinden ve varsa sektör deneyimlerinden bahsetmeyi; bir de katılım koşullarını okumayı unutma.

ŞİKEMPERVER ÜNİVERSİTELİ Programı ile tüm sertifikalı eğitimlerde 1 koltuk Gastronomi ve Turizm sektöründe kariyer hedefleyen bir üniversite öğrencisinin, ayrıca eğitimler tüm üniversiteliler için %20 indirimli!

Üniversitelisin, peki şikemperver misin?

Gastronomi bölümü veya kulübü adına iletişime geçmek için somelyer@somelyer.com 

Şikemperver Üniversiteli Programından sadece yüksek öğretim kurumlarında eğitimlerine devam eden öğrenciler yararlanabilir.

Şikemperver Üniversiteli Başvuru Formu

Eğitimlere hangi şehirlerde katılabilirsin?
İngilizce seviyeİngilizce seviye

!!! Niyet mektubu ve CV'ni somelyer@somelyer.com adresine göndermeyi unutma. Ekleri olmayan başvurular değerlendirilmeyecek.

KATILIM KOŞULLARI

  • Öğrenimini tamamlayan her Şikemperver Üniversiteli, iş hayatına atıldıktan sonra kendisi gibi en az bir Türk gencini kariyerinde desteklemeyi, Türk gastronomi sektörüne manevi ve imkanı olduğu takdirde maddi katkı yapmayı, bulunduğu ortamlarda Türk gastronomisinin tanıtımını yapmayı vicdani bir yükümlülük olarak kabul eder.

  • Şikemperver Üniversiteli Programı, Somelyer profesyonel sertifika programlarından ve atölyelerinden belirli sayıda üniversite öğrencisinin ücretsiz veya indirimli yararlanmasına olanak sağlar.

  • Şikemperver Üniversiteli Programından, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki üniversitelerde okuyan T.C. vatandaşı olan 18 yaşını doldurmuş (öncelikli olarak Gastronomi veya Turizm sektörlerinde kariyer hedefleyen) öğrenciler faydalanabilir.

​​

  • Ücretsiz kontenjan için değerlendirmede niyet mektubunun detaylı ve özenli olması önemlidir. Başvurular değerlendirildikten sonra adaylar ile mülakat gerçekleştirilir. 

  • Şikemperver Üniversiteli Programı'na başvuran üniversite öğrencileri tüm Somelyer eğitim ve atölyelerinden %20 indirimle yararlanabilir.

 

İnternet sitesi, logolar ve görseller de dahil olmak üzere SOMELYER adı altındaki herşey Selen Gözen tarafından yapılmıştır.