top of page
aheste temmuz 2019 (1).png
duyuru instagram 07.2019 (31).png

Birimiz hepimiz, hepimiz lezzet için!

duyuru instagram 07.2019 (68).png

Şikemperver Üniversite "parçası olmak istediğin şeyi yarat" felsefesiyle ortaya çıkmış; gastronomi, şarap ve bu konularla bağlantılı dinamiklerle ilgilenen üniversite öğrencilerine açık; kişisel ve mesleki gelişim odaklı bir ekosisteme sahip koçluk, mentörlük ve proje geliştirme grubudur. Proje ve içerikler Selen Gözen danışmanlığında Şikemperver Üniversite Konseyi tarafından hazırlanır.

stick mezun_edited.png

Başvuru formunu doldur, CV ve niyet mektubunu gönder; kariyer hedeflerinden, çalışmayı hayal ettiğin pozisyonlardan, eğitimden beklentilerinden ve varsa sektör deneyimlerinden bahsetmeyi; bir de katılım koşullarını okumayı unutma.

(Niyet mektubun en az 500 kelime olmalı ve hedeflerinden bahsetmeli.)

ŞİKEMPERVER ÜNİVERSİTELİ bursu ile tüm sertifikalı eğitimlerde 1 koltuk Gastronomi ve Turizm sektöründe kariyer hedefleyen bir üniversite öğrencisinin!

Üniversitelisin, peki şikemperver misin?

Gastronomi bölümü veya kulübü adına iletişime geçmek için rezervasyon@somelyer.com 

Şikemperver Üniversiteli Programından sadece yüksek öğretim kurumlarında eğitimlerine devam eden öğrenciler yararlanabilir.

Şikemperver Üniversiteli Başvuru Formu

İngilizce seviyesiİngilizce seviyesi

!!! Niyet mektubu ve CV'ni rezervasyon@somelyer.com adresine göndermeyi unutma. Ekleri olmayan başvurular değerlendirilmeyecek. (bkz. niyet mektubu)

Teşekkürler!

KATILIM KOŞULLARI

  • Öğrenimini tamamlayan her Şikemperver Üniversiteli, iş hayatına atıldıktan sonra kendisi gibi en az bir Türk gencini kariyerinde desteklemeyi, Türk gastronomi sektörüne manevi ve imkanı olduğu takdirde maddi katkı yapmayı, bulunduğu ortamlarda Türk gastronomisinin tanıtımını yapmayı vicdani bir yükümlülük olarak kabul eder.

  • Şikemperver Üniversiteli Programı, Selen Gözen tarafından düzenlenen International Sommelier Guild profesyonel sertifika programlarından belirli sayıda üniversite öğrencisinin ücretsiz yararlanmasına olanak sağlar.

  • Şikemperver Üniversiteli Programından, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisindeki üniversitelerde okuyan T.C. vatandaşı olan 18 yaşını doldurmuş öğrenciler faydalanabilir.

  • ​​Ücretsiz kontenjan için değerlendirmede niyet mektubunun detaylı ve özenli olması önemlidir. 

  • Üniversite öğrencileri Selen Gözen tarafından düzenlenen International Sommelier Guild profesyonel sertifika programlarından %20 indirimle yararlanabilir.

bottom of page